Kantoormedewerkers

Marc HONOREZ

Notaris sedert november 1985

Cédric HONOREZ

Notaris
Post-Graduaat Estate-Planning
cedric@honorez.eu

Anne-Lize VAN BAELEN

Kanidaat-Notaris
annelize@notarishonorez.be
+32 (0) 16 80 49 04

Christian MASSA

Licentiaat in de Rechten en het Notariaat
christian@notarishonorez.be
+32 (0) 16 80 49 06

Els GINCKELS

Licentiaat in de Rechten – Master in het Notariaat
els@notarishonorez.be
+32 (0) 16 804 909

Karen CERULIS

Master in de Rechten - Master in het Notariaat
karen@notarishonorez.be
+32 (0) 16 804 908

Ria BARBIER

Notariële medewerker
ria@notarishonorez.be
+32 (0) 16 80 49 02

Gunther PETRE

Notarisklerk
gunther@notarishonorez.be
+32 (0) 16 80 49 01

Elyse STROOBANTS

Boekhouding
elyse@notarishonorez.be
+32 (0) 16 804 903

Laura HERMANS

Notariële medewerker - Master in Law
laura@honorez.eu
+32 (0) 16 80 49 05

Sam MORIAUX

Notariële Medewerker
sam@honorez.eu
+32 (0)16 81 11 53

Inge DEPOORTER

Notarieel Jurist - Master Notariaat
inge@notarishonorez.be
+32 (0) 16 81 11 53